Дәрігерлердің қабылдау кестесі

Участок №

ТАЖ

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Кабинет

ПЕРВОЕ ОТДЕЛЕНИЕ ВРАЧЕЙ ОБЩЕЙ ПРАКТИКИ

Бөлім меңгенрушісі

Садыкова Ботагоз Калыковна

8:00-18:00

8:00-18:00

8:00-18:00

8:00-18:00

8:00-18:00

220

1 (балаларды қабылдау)

Абишева Нурслу Бахчановна

08:00-10:00

12:00-14:00

16:00-18:00

08:00-10:00

12:00-14:00

233

1 (үлкендерді қабылдау)

10:00-12:00

14:00-16:00

18:00-20:00

10:00-12:00

14:00-16:00

233

2 (балаларды қабылдау)

Досболова Ұлпан Әзретқызы

08:00-10:00

12:00-14:00

16:00-18:00

08:00-10:00

12:00-14:00

231

2 (үлкендерді қабылдау)

10:00-12:00

14:00-16:00

18:00-20:00

10:00-12:00

14:00-16:00

231

4+7 (балаларды қабылдау)

Абдраимова Шахноза Ханазаровна

16:00-18:00

08:00-10:00

12:00-14:00

12:00-14:00

16:00-18:00

231

4+7 (үлкендерді қабылдау)

18:00-20:00

10:00-12:00

14:00-16:00

14:00-16:00

18:00-20:00

231

5 (балаларды қабылдау)

Тоқтасын Камшат Тургынбековна

12:00-14:00

16:00-18:00

08:00-10:00

16:00-18:00

08:00-10:00

231

5 (үлкендерді қабылдау)

14:00-16:00

18:00-20:00

10:00-12:00

18:00-20:00

10:00-12:00

231

6 (балаларды қабылдау)

Ботейбекова Кымбат Канатовна

16:00-18:00

08:00-10:00

12:00-14:00

12:00-14:00

08:00-10:00

229

6 (үлкендерді қабылдау)

18:00-20:00

10:00-12:00

14:00-16:00

14:00-16:00

10:00-12:00

229

8+29 (балаларды қабылдау)

Кенжебеков Маулен Саутбекович

08:00-10:00

12:00-14:00

16:00-18:00

08:00-10:00

16:00-18:00

229

8+29 (үлкендерді қабылдау)

10:00-12:00

14:00-16:00

18:00-20:00

10:00-12:00

18:00-20:00

229

9 (балаларды қабылдау)

Уразалиева Айсауле Бугенбаевна

12:00-14:00

16:00-18:00

08:00-10:00

16:00-18:00

08:00-10:00

229

9 (үлкендерді қабылдау)

14:00-16:00

18:00-20:00

10:00-12:00

18:00-20:00

10:00-12:00

229

3 (балаларды қабылдау)

Дуйсенова Ажар Жаксылыковна

08:00-10:00

16:00-18:00

12:00-14:00

08:00-10:00

16:00-18:00

212

3 (үлкендерді қабылдау)

10:00-12:00

18:00-20:00

14:00-16:00

10:00-12:00

18:00-20:00

212

ВТОРОЕ ОТДЕЛЕНИЕ ВРАЧЕЙ ОБЩЕЙ ПРАКТИКИ

18 (балаларды қабылдау)

Файзиева Райхан Досымовна

16:00-18:00

12:15-14:15

14:00-16:00

08:00-10:00

08:00-10:00

204

18 (үлкендерді қабылдау)

18:00-20:00

14:15-16:15

16:00-18:00

10:00-12:00

10:00-12:00

204

19 (балаларды қабылдау)

Омиртаева Жанна Тынышбаевна

14:00-18:00

16:00-20:00

08:00-12:00

08:00-12:00

08:00-12:00

219

20(үлкендерді қабылдау)

Исмаил Екатерина Николаевна

08:00-12:00

08:00-12:00

12:15-16:15

16:00-20:00

12:00-16:00

219

21 (балаларды қабылдау)

Курманаева Улжан Бакытжановна

16:00-18:00

12:00-14:00

12:00-14:00

08:00-10:00

08:00-10:00

207

21 (үлкендерді қабылдау)

18:00-20:00

14:00-16:00

14:00-16:00

10:00-12:00

10:00-12:00

207

22 (балаларды қабылдау)

Искалиева Айгерим Ерлановна

12:15-14:15

12:00-14:00

16:00-18:00

08:00-10:00

14:00-16:00

205

22 (үлкендерді қабылдау)

14:15-16:15

14:00-16:00

18:00-20:00

10:00-12:00

16:00-18:00

205

23 (үлкендерді қабылдау)

Каипова Индира Шариповна

16:00-20:00

08:00-12:00

08:00-12:00

16:00-20:00

12:00-16:00

217

24(үлкендерді қабылдау)

Карымбаева Меруерт Толеухановна

12:00-16:00

12:15-16:15

16:00-20:00

12:15-16:15

08:00-12:00

217

25 (балаларды қабылдау)

Акбарова Гулнар Турсыналиевна

16:00-20:00

08:00-12:00

08:00-12:00

12:00-16:00

08:00-12:00

205

26 (балаларды қабылдау)

Омирзакова Гулсим Тлегеновна

08:00-12:00

12:00-16:00

12:00-16:00

08:00-12:00

16:00-20:00

211

27 (балаларды қабылдау)

Урумбаева Шолпан Шамильевна

16:00-20:00

08:00-12:00

16:00-20:00

12:00-16:00

12:00-16:00

211

28 (балаларды қабылдау)

Мамбеталиева Антонина Бисенбаевна

12:00-16:00

16:00-20:00

08:00-12:00

16:00-20:00

08:00-12:00

211

33 (балаларды қабылдау)

Жумекова Марал Казакбаевна

12:00-14:00

08:00-10:00

16:00-18:00

12:00-14:00

16:00-18:00

207

33 (үлкендерді қабылдау)

14:00-16:00

10:00-12:00

18:00-20:00

14:00-16:00

18:00-20:00

207

ТРЕТЬЕ ОТДЕЛЕНИЕ ВРАЧЕЙ ОБЩЕЙ ПРАКТИКИ

Заведующая отделением

Сейдалиева Жазира Жанбырбаевна

8:00-18:00

8:00-18:00

8:00-20:00

8:00-18:00

8:00-18:00

227

11 (балаларды қабылдау)

Тайнаева Гулжайна Нурхановна

16:00-18:00

12:00-14:00

08:00-10:00

16:00-18:00

12:00-14:00

221

11(үлкендерді қабылдау)

18:00-20:00

14:00-16:00

10:00-12:00

18:00-20:00

14:00-16:00

221

12 (балаларды қабылдау)

Унгарова Талшын Зекеевна

16:00-18:00

12:00-14:00

08:00-10:00

16:00-18:00

12:00-14:00

214

12(үлкендерді қабылдау)

18:00-20:00

14:00-16:00

10:00-12:00

18:00-20:00

14:00-16:00

214

13 (балаларды қабылдау)

Семенченко Татьяна Валерьевна

12:00-14:00

08:00-10:00

16:00-18:00

12:00-14:00

08:00-10:00

216

13 (үлкендерді қабылдау)

14:00-16:00

10:00-12:00

18:00-20:00

14:00-16:00

10:00-12:00

216

14 (балаларды қабылдау)

Любушкина Светлана Александровна

08:00-10:00

16:00-18:00

12:00-14:00

08:00-10:00

16:00-18:00

214

14 (үлкендерді қабылдау)

10:00-12:00

18:00-20:00

14:00-16:00

10:00-12:00

18:00-20:00

214

10+15 (балаларды қабылдау)

Бердихожаева Улбала Асканбаевна

12:00-14:00

08:00-10:00

16:00-18:00

12:00-14:00

08:00-10:00

221

10+15 (үлкендерді қабылдау)

14:00-16:00

10:00-12:00

18:00-20:00

14:00-16:00

10:00-12:00

221

16 (балаларды қабылдау)

Ким Надежда Викторовна

08:00-10:00

16:00-18:00

12:00-14:00

08:00-10:00

16:00-18:00

221

16 (үлкендерді қабылдау)

10:00-12:00

18:00-20:00

14:00-16:00

10:00-12:00

18:00-20:00

221

17 (балаларды қабылдау)

Отегенова Дана Кабылкызы

08:00-10:00

16:00-18:00

12:00-14:00

08:00-10:00

16:00-18:00

216

17 (үлкендерді қабылдау)

10:00-12:00

18:00-20:00

14:00-16:00

10:00-12:00

18:00-20:00

216

30 (балаларды қабылдау)

Акбопеева Умит Омирзаковна

08:00-10:00

12:00-14:00

12:00-14:00

08:00-10:00

08:00-10:00

210

30 (үлкендерді қабылдау)

10:00-12:00

14:00-16:00

14:00-16:00

10:00-12:00

10:00-12:00

210

32(балаларды қабылдау)

Девятайкин Аскар Александрович

16:00-18:00

12:00-14:00

08:00-10:00

16:00-18:00

12:00-14:00

216

32(үлкендерді қабылдау)

18:00-20:00

14:00-16:00

10:00-12:00

18:00-20:00

14:00-16:00

216

КОНСУЛЬТАТИВНО-ДИАГНОСТИЧЕСКОЕ ОТДЕЛЕНИЕ

Специалист

Ф.И.О

Понедельник

Вторник

Среда

Четверг

Пятница

Кабинет

Уролог

Баймаханов Рустем Бахытович

09:00-15:00

09:00-15:00

09:00-15:00

Вызывной день

09:00-15:00

300

Невропотолог

Джумабаева Улбосын Амангелдиевна

08:00-15:00

08:00-15:00

08:00-15:00

08:00-15:00

Вызывной день

418

Невропотолог

Джунусова Жанар Султанбеккызы

08:00-13:00

08:00-13:00

08:00-13:00

08:00-13:00

Вызывной день

418

Эндокринолог

Ахметкулова Мерей Асылхановна

12:30-18.00

12:30-18.00

12:30-18.00

12:30-18.00

12:30-18.00

420

Эндокринолог

(балаларды қабылдау)

Куванова Алипа Бекназарова

08:00-15:00

08:00-15:00

08:00-15:00

08:00-15:00

215

Травматолог

(балаларды қабылдау)

Тохтарбаев Жомарт Абдукаримович

08:00-11:00

08:00-11:00

08:00-11:00

08:00-11:00

08:00-11:00

301

Травматолог

(үлкендерді қабылдау)

11:30-15:00

11:30-15:00

11:30-15:00

11:30-15:00

11:30-15:00

Хирург

Жуманов Максат Назаралиевич

08:00-18:15

08:00-18:15

08:00-18:15

Вызывной день

08:00-18:15

306

Хирург

Толемисов Бекарыс Досжанович

16:00-18:00

16:00-18:00

16:00-18:00

16:00-18:00

16:00-18:00

300

Маммолог

Адилова Айжан Ахметовна

14:00-16:00

14:00-16:00

308

Педиатр-консуль

тант

Искенова Ботакоз Коштаевна

08:00-16:15

08:00-16:15

08:00-16:15

08:00-16:15

08:00-16:15

107

Кардиолог

Абдраимова Роза Копжасаровна

08:00-16:00

08:00-16:00

12:00-19:30

08:00-16:00

Вызывной день

429/2

Ревматолог

Калелова Раушан Алибековна

08:00-12:00

08:00-12:00

08:00-12:00

08:00-12:00

08:00-12:00

429/1

Оториноларинголог

Гаипов Улугбек Ханазарович

16:00-18:00

16:00-18:00

16:00-18:00

16:00-18:00

16:00-18:00

307

Хирург

Имиров Ялкунжан Ахметжанович

14:00-20:00

14:00-20:00

14:00-20:00

Вызывной день

14:00-20:00

311

Онколог

Сатымбаев Шынгыс Токтасынович

08:00-13:00

08:00-13:00

08:00-13:00

08:00-13:00

Вызывной день

308

АКУШЕРСКО-ГИНЕКОЛОГИЧЕСКОЕ ОТДЕЛЕНИЕ

№ участка

Ф.И.О

Понедельник

Вторник

Среда

Четверг

Пятница

Кабинет

1

Адилова Айжан Ахметовна

13:30-18:00

08:00-13:00

13:30-18:00

08:00-13:00

14:00-18:00

310

2

Уртанбаева Марияш Суиеуовна

08:00-13:00

13:30-18:00

08:00-13:00

13:30-18:00

08:00-13:00

310

3+4

Таргын Жаннет Таргыновна

13:30-19:00

08:00-13:00

13:30-19:00

08:00-13:00

14:00-19:00

313

5

Юсупова Айнура Тохтанаевна

08:00-13:00

13:30-19:00

08:00-13:00

13:30-19:00

08:00-13:00

313

6

Уркембаева Замира Жаксылыковна

08:00-13:00

13:30-19:00

08:00-13:00

13:30-19:00

08:00-13:00

312

7

Кундызбаева Асель Амантаевна

08:00-13:00

13:30-19:00

08:00-13:00

13:30-19:00

08:00-13:00

317

Отбасын жоспарлау кабинеті

Жуманиязова Махаббат Амангельдиевна

08:00-14:00

08:00-14:00

08:00-14:00

08:00-14:00

08:00-14:00

319

Жатыр мойнының паталогиясы кабинеті

Ан Елена Николаевна

08:00-13:00

08:00-13:00

13:30-19:00

08:00-13:00

14:00-19:00

316

Диспансерлік кабинет

Бедельбаева Гульжан Адильхановна

08:00-13:00

13:30-19:00

08:00-13:00

13:30-19:00

08:00-13:00

321